A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara
Azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba

HR generalista

    A munkavégzés napi nyolc órás, határozatlan idejű munkaviszony,

    három hónap próbaidővel.

Feladatok:

  • Napi munkaügyi feladatok és a kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • Toborzásban való részvétel, interjúk szervezése, be- és kilépés, illetve a szervezeti változások adminisztratív támogatása
  • Belső szervezeti kommunikáció támogatása
  • Ösztönzési módszerek kialakítása, koordinálása
  • Teljesítményértékelési módszerek kialakítása, koordinálása
  • Képzési terv készítése, belső és külső képzések szervezése
  • Dolgozói elégedettség mérése, tervezés, lebonyolítás, elemzés
  • Vállalati kultúra építését célzó projektekben aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • Szorgalmas, precíz hozzáállás, logikus gondolkodás
  • Projektszemlélet, rugalmasság
  • Önálló- és csapatmunka

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Proaktivitás, terhelhetőség
  • Angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • jól felszerelt irodai környezet

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

    A pályázat alapján kiválasztott jelölttel telefonos- majd eredménytől függően személyes interjút folytatunk. A jelentkezőket írásban (e-mail) értesítjük az eredményről.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Képzés, Fejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Szabadság tér 7.