A HR Partner Consulting keresi nemzetközi médiában kiemelkedő partnere számára kollégáját, az alábbi pozícióba, 1 éves határozott munkaviszonyban:

HR Generalista

Feladatok:

  • Toborzás- kiválasztási feladatok teljes körű ellátása end-to-end folyamat szintjén.
  • Korszerű toborzási csatornák és kiválasztási technikák felkutatása és alkalmazása.
  • Új belépők integrálása a szervezetbe,- onboarding folyamat működtetése, fejlesztése.
  • Kimutatások, statisztikák készítése különös tekintettel a munkaerő tervezésre,- létszámadatokra.
  • Munkáltatói márkaépítés projektekben való részvétel.
  • HR projektek vezetése vagy azokban való részvétel
  • Céges rendezvények, csapatépítők szervezése.
  • HR adminisztráció.

Amit kínálunk:

  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés és különböző bónuszok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos projektek

Munkavégzés helye:

Budapest

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is.
  • Munkaügyi ismeretek.
  • Naprakész munkajogi ismeretek.
  • Önálló munkavégzés.
  • Analitikus gondolkodás.
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat generalista területen.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.