HR generalista/HR Business Partner (Dabas)

Profession Services

1123 BUDAPEST, NAGYENYED utca 8-14.. 4 EM

pozícióba keresünk kollégát.

Partnerünk, a néhány fős családi vállalkozásból induló, mára világsikerre törő magyar tulajdonú vállalat, masszázsmedencéi nem csak országszerte, de egész Európában és már Amerikában is jelentős népszerűségnek örvendenek. Eddig megvalósított terveik mellett folyamatosan újításokon, a jövő technológiáinak kialakításán dolgoznak és új célokat tűznek ki termékeik kényelmi, esztétikai és fenntarthatósági szempontjait is figyelembe véve.

Feladataid közé tartozik majd:

  • A dedikált terület közép- és felsővezetőinek támogatása stratégiai HR szerepkörben
  • HR projektek önálló vezetése
  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése (hirdetések kezelése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és megtartása)
  • Karrierportál és önéletrajz adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása
  • Új munkavállalók és vezetők beillesztésének segítése és nyomon követése
  • Optimális létszámtervezés támogatása, monitorozása
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása, szoros együttműködés a bérszámfejtéssel

Amit mi tudunk biztosítani:

  • Alapbér + éves bónusz
  • Laptop, mobiltelefon
  • Heti 1 nap home office
  • Meleg étkezés minden munkanapra vagy SZÉP kártya juttatás
  • Bejárás támogatás vagy a budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk
  • Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
  • Folyamatos növekedésben lévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Modern munkakörnyezet és jókedélyű, összeszokott, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat
  • Dolgozói kedvezmény, családtagok számára is elérhető céges rendezvények

És amit Te adhatsz hozzá:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret (MS Excel, Word)
  • Munkügyi ismeretek
  • Asszertív személyiség, csapatjátékos attitűd
  • Proaktív hozzáállás, szakmai elhivatottság
  • Kiváló problémamegoldó képesség és nagyfokú önállóság

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.