Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

HR generalista

MEGBÍZÓNK:

Jász-Nagykun-Szolnok megyei partnerünk kerékpár gyártással és értékesítéssel foglalkozik. Az elmúlt években nagy létszámú céggé fejlődte ki magát, így jelenleg több mint 500 fő dolgozik náluk.
Jelentkezz, ha Te is szeretnél egy változatos és izgalmas munkakört ellátni!

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • széleskörű cafeteria juttatás;
  • bejárástámogatás.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • toborzás és kiválasztás, a szellemi szférára koncentrálva;
  • profilozás, azaz az igények felmérése, a pozíciók és elképzelések egyeztetése mentén;
  • kapcsolattartás a szolgáltatókkal és a jelöltekkel, interjúk leszervezése, meghallgatások lebonyolítása;
  • együttműködés a nemzetközi munkatársakkal, olyan közös projektek mentén, amik egy egységes HR rendszert alakítanak ki;
  • képzések, tréningek, valamint állásbörzék teljeskörű megszervezése; beléptető oktatások tartása; dolgozói elégedettség-mérés megvalósítása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • minimum 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • kiváló kommunikációs és szervező készség.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!
Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Budapest • Kecskemét • Körösladány • Miskolc • Nagykanizsa
Nyíregyháza • Szerencs • Tatabánya • Zalaegerszeg