Szeretnél egy stabil, innovatív, nagy múltú cég csapattagja lenni? Te is szeretnél részese lenni folyamatos sikereink elérésének? Velünk lehetőséged van rá, hogy értékes szakmai tapasztalat szerzés mellett velünk együtt egyénileg is folyamatosan fejlődhess, építhesd karrieredet!Köszöntünk a Freudenbergnél!A több, mint 150 éves múltra visszatekintő cégcsoport kecskeméti gyáregysége 1998-ban alapult, mára már a Freudenberg csoport egyik legkiemelkedőbben teljesítő gyáregysége, számos díjat, sikert tudhat a magáénak, köszönhetően munkatársai folyamatos, elhivatott, kreatív munkájának! A gyár fő profilja autóipari beszállítóként motor, hajtómű és váltóberendezésekbe történő szimmeringek gyártása. Európában mára már a kecskeméti gyár termeli ki a piac több, mint 60%-át. Várunk folyamatosan bővülő, több, mint 730 fős munkavállalói csapatunkba!

HR generalista

Főbb feladatok, munkák:

    • A Freudenberg Sealing Technologies Kft szervezeti egységeinek és gyártóüzemeinekk támogatása, a munkatársak elégedettség növelésére irányuló tevékenység koordinálása és megvalósítása a HR-vezető szakmai támogatásával és a kollégákkal együttműködve.
    • Munkáltatói márka építés, valamint toborzás és kiválasztási folyamatok koordinálása, részvétel.
    • Beillesztési folyamat koordinálása, képzésekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok működtetése.
    • A munkaszerződések, egyéb munkajogi dokumentumok szakszerű ügyintézése.
    • Corporate HR systems (MDM) és egyéb HR rendszerek működtetése.
    • Riportok összeállítása, belső szabályzatok elkészítése.
    • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel.
    • A munkatársak elkötelezettségének növelése érdekében különböző szervezetfejlesztő projektekben részvétel.
    • Az üzleti terület humán szempontú fejlesztési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata, aktív részvétel a HR stratégiák megvalósításában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú egyetemi- vagy főiskolai szintű szakirányú diploma, HR és munkajogi ismeretek.
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
    • Angol aktív, kommunikációs szintű nyelvtudás.
    • Kiváló kommunikációs képesség, határozott, együttműködő, proaktív személyiség, jó szervezőkészséggel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyártóvállalatnál HR területen szerzett 2-5 év szakmai tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

    • Elismert és stabil multinacionális háttérrel rendelkező, eredményesen működő, folyamatosan bővülő, fejlődő cégnél szerezhető tapasztalatot,
    • Versenyképes javadalmazási csomag.
    • Változatos feladatok, nemzetközi környezet, szakmai és személyes fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 20.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Köszönjük!