Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.
Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Humánpolitikai Iroda

HR generalista

munkatársat keres

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

  • Toborzási folyamatok teljeskörű ellátása (hirdetések elkészítése, beérkezett önéletrajzok előszűrése, interjúk megszervezése és megtartása);
  • Munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos feladatok teljeskörű menedzselése;
  • Bérszámfejtés előkészítése;
  • Munkatársak képzésével kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Különböző HR projektekben történő részvétel;
  • A Társaság vezetőivel való folyamatos kapcsolattartás, beérkező igények kezelése.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Releváns, legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Naprakész munkajogi ismeretek;
  • Excel, Word programok magas szintű kezelése;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • HR diploma;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiemelkedő béren felüli juttatás;
  • Barátságos légkör;
  • Változatos feladatok;
  • Sportolási lehetőség;
  • Üdülési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szentendre, 2000 Dózsa György út 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „HR generalista” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával !