HR Generalista

FELADATOK:

  • HR szakmai projektek előkészítése, megvalósítása, belső partnerek bevonása, külső partnerek kiválasztása-, tendereztetése, koordinációja, motiválása a projekt sikere érdekében.
  • Belső kommunikáció működtetésében való részvétel, Intranet hírek, közösségi média, employer branding eszközök.
  • Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása, komplex toborzási eszközrendszer használata, direkt és indirekt csatornák működtetése.
  • Jó szakmai- és személyes kapcsolat kialakítása vezetőkkel, munkatársakkal, aktív szerepvállalás a közösségi életben, szervezeti kultúra formálásában.
  • HR folyamatok és rendszerek fejlesztése, javaslatok megfogalmazása.
  • Képzések, céges rendezvények szervezésében való részvétel.
  • Közreműködés munkaügyi adminisztratív folyamatokban, munkajogi ügyek kezelésében.
  • Részvétel az éves HR terv kialakításában, célokhoz rendelt akciótervek kidolgozása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év HR tapasztalat HR generalistaként, HR Business Parnerként, vagy eltérő HR szakterületeken különböző munkakörökben szerzett több éves megalapozott tapasztalat.
  • Munkajogi ismeretek, Ms. Office felhasználói ismeretek
  • Határozott személyiség, érvelő- és meggyőző képesség
  • Dinamikus, lelkes, kezdeményező
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Megbízható, önálló munkavégzés, együttműködés

ELŐNYÖK

  • Informatikai cégnél szerzett tapasztalat
  • Szervezeti szintű, jelentős változással járó HR projektekben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil cég nyújtotta biztonság, anyagi megbecsülés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó hangulat, dinamikus szervezet, csapatmunka
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Járványügyi kockázatok minimalizálása
  • Közreműködés tőzsdei cégünk stratégiai fejlődésében
  • Céges rendezvények, közös programok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.