A CORWELL Kft. Magyarország piacvezető irodaszer nagykereskedése, napjainkban is 100%-ban hazai tulajdonban lévő vállalkozás. A jelentős hazai jelenlét mellett nemzetközi törekvéseink is egyre meghatározóbbak.

Pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

HR GENERALISTA

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Toborzási/kiválasztási feladatok ellátása (álláshirdetések feladása, interjúk lebonyolítása, ajánlatok kiadása)
  • Munkaerő kölcsönző cégekkel történő kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Beléptetések/kiléptetések ügyintézése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció lebonyolítása
  • Új belépők integrálásának támogatása
  • Munkavállalók megtartásában való aktív közreműködés
  • Cafeteria rendszer működtetése, adminisztrációban való közreműködés
  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Szabályzatok készítésében való közreműködés
  • HR projektekben történő aktív részvétel
  • HR vezető munkájának támogatása

AZ ALÁBBI KÉSZSÉGEKRE LESZ SZÜKSÉGED MUNKÁD ELLÁTÁSÁHOZ:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves vállalati oldalon szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás, kezdeményezőkészség

AZ ALÁBBIAKAT KÍNÁLJUK LEENDŐ KOLLÉGÁNKNAK:

  • Stabil munkalehetőség egy piacvezető középvállalkozásnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Céges autóbusz Budapest felől (Újpest Városkapu megállótól, ~20 perc menetidő)

MUNKAIDŐ:

  • Teljes munkaidő: 8.15-17.00 óra között, otthoni munkavégzési lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, 2120 Pallag u. 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.