A BOS német, családi tulajdonú, nemzetközi autóipari vállalatcsoport, mely több mint 100 éves múltra tekint vissza. Magyarországi telephelyeinken – Mosonszolnokon és Győrladaméron – árnyékoló rendszereket és csomagtér elválasztó elemeket tervezünk és gyártunk közel 2000 munkavállalóval. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója. Innovációt és fejlődést támogató HR csapatunkba keressük lelkes, tanulni, fejlődni vágyó, magas szakmai felkészültséggel rendelkező új munkatársunkat Mosonszolnokra az alábbi munkakörbe:

HR GENERALISTA

FELADATOK:

  • Éves képzési tervek elkészítése a HR és/vagy céges stratégiára építve
  • Kompetencia- értékelés és munkakörtervezés
  • Vállalati elégedettség, kultúra felmérések kezelése, értékelése, akciók
  • Munkáltatói márka erősítő projektek vezetése
  • Social media megjelenések megtervezése es kivitelezése
  • Külső és belső kommunikáció fejlesztése
  • Álláshirdetések elkészítése, jobportálok kezelése
  • Pozitív jelöltélmény kialakítása a kiválasztási folyamat során
  • Jelöltek értékelése, továbbítása az igénylő területek felé

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség és legalább 2 év gyártóvállalati HR tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Precizitás, határidők betartása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatási csomag
  • Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
  • Izgalmas feladatok és valódi szakmai kihívások egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rendszeres szakmai képzések biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9245 Mosonszolnok, Szabadság utca 33.

Jelentkezésedet a BOS HR csapatába fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal a "jelentkezem" gombon keresztül!

Kérdéseiddel bátran keresd leendő HR-es kollégáidat a +36 96 575-200-as telefonszámon!