A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

HR GENERALIST (GERMAN or English) BN-5210

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztási feladatokban való aktív részvétel, szellemi és fizikai munkaerő toborzása és kiválasztása;
  • A felvételi folyamat lebonyolítása, új belépők integrálásának támogatása;
  • HR adminisztrációs feladatok: adatrögzítés, nyilvántartások kezelése, kimutatások készítése;
  • Folyamatos együttműködés a termelési területekkel;
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel;
  • Munkavállalók képzésével kapcsolatos ügyintézés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR, közgazdász, kereskedelmi);
  • Min. 3-5 éves releváns (HR Generalista, HR Specialist, Recruitment Specialist) tapasztalat;
  • Multinacionális GYÁRTÓ vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Aktív NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás;
  • Magas szintű MS Office ismeretek;
  • Határozott, empatikus személyiség;
  • Nyitottság, logikus gondolkodás, proaktivitás;
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós