VÁRKAPITÁNYSÁG NONPROFIT ZRT.

Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti irodánkba

HR és munkajogi asszisztens

munkatársat keresünk.

Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál folytatni, gyorsan szerezhet értékes tapasztalatokat, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná, akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • munkajogász kolléga munkájának szakmai és adminisztratív támogatása
  • HR szakterülettel és HR vezetővel történő operatív szintű együttműködés
  • szakmai anyagok összegyűjtése HR vonatkozású belső szabályzatok összeállításához, elkészítéséhez, véleményezéséhez
  • a releváns jogszabályváltozások nyomon követése és közreműködés a Társaság szabályzataiba, folyamataiba történő beépítésében
  • adatszolgáltatás megfelelőségi vizsgálatok vonatkozásában
  • riportok, tájékoztatók, összefoglalók előkészítése szakmai iránymutatás alapján

Szükséges készségek, képességek:

  • felsőfokú képesítés, előny: jogi asszisztensi végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • önállóság, precizitás, proaktivitás, megbízhatóság
  • nyitott, együttműködő attitűd

Amit kínálunk:

  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • változatos szakmai kihívások
  • jól megközelíthető munkahely
  • kimagasló cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.