A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi forgalmazója.

Széles termék- és szolgáltatás kínálatában a Caterpillar termékek mellett megtalálhatók a Selwood, az Ingersoll Rand és a McCloskey termékei egyaránt. A mintegy 150 főt foglalkoztató, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit.

A HUNTRACO Zrt. budaörsi telephelyére keres

HR ÉS ADMINISZTRÁCIÓS ASSZISZTENS MUNKATÁRSAT

Új munkatársunk kiemelt feladatai:

  • HR terület tevékenységével kapcsolatos ügyintézési feladatok elvégzése
  • központi irattár karbantartása
  • cég beszerzéseivel kapcsolatos szervezési, megvalósítási és adminisztratív feladatok támogatása
  • környezet, tűz,- egészség, ISO - és munkavédelemmel kapcsolatos folyamatok működtetése, a feladatok ellátásához szükséges alvállalkozók koordinálása
  • kapcsolódó éves és ismétlődő oktatások tervezése, lebonyolítása, hatékonyságának nyomon követése
  • rendszeres belső auditok, bejárások szervezése, az eredményének elemzése, feladatok végrehajtásának támogatása

Jelentkezési feltételek:

  • középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvismeret
  • rendszerszemlélet, problémamegoldó gondolkodás, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • EHS területen szerzett tapasztalat
  • munkavédelmi, környezetvédelmi végzettség

A társaság új munkatársunk tevékenységéhez a szükséges mobil eszközöket biztosítja, színvonalas munkáját versenyképes alapbérrel és teljesítményarányos bónusszal ismeri el.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva

várjuk, 2021. február 26-ig.

A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.