NKM Energia Zrt.

HR elemzési szakértő

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • A HR analitika és elemzés folyamat működtetése és fejlesztése a vállalatcsoport üzleti stratégiájának hatékony támogatása érdekében a vezető által meghatározott részterületeken.
  • A HR gazdálkodást támogató elemzések, statisztikák, külső-belső adatszolgáltatások készítése.
  • A vállalatcsoport egységes elvei szerinti létszám és HR költség tervezés, a terv teljesülésülések folyamatos figyelemmel kisérése, prognózisok előállítása.
  • Háttértámogatás nyújtása a vállalatcsoport üzleti tervezés meghatározott részterületeihez.
  • Rendszeres és eseti ad-hoc riportok készítése, karbantartása.
  • Részvétel az egységes HR adatbázisok karbantartásában, fejlesztésében.
  • A HR területet érintő külső körülmények és belső igények változásának figyelemmel kísérése.

Akit keresünk:

  • Felsőfokú HR és/vagy közgazdasági végzettség.
  • Számviteli, pénzügyi ismeretek. Kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Microsoft Office rendszer magasszintű ismerete (EXCEL, PPT).
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat.
  • Logikus és analitikus gondolkodás.
  • Erős numerikus készség.
  • Precizitás és szervezettség.
  • Eredményorientáltság.
  • Jó probléma megoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • HR területen szerzett szakmai gyakorlat, HR rendszerek ismerete.
  • Adatbázis-kezelési tapasztalat, makrók ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, Kockázati balesetbiztosítás)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.