Összeköt az energia

A svájci központú MET Csoport egy európai energiavállalat, melynek tevékenysége kiterjed a földgáz-, az áram- és a kőolajpiacra is. E csoport tagjaként a TIGÁZ Zrt. közel 1200 munkavállalójával Magyarország területének egyharmadán végzi földgázelosztói engedélyes tevékenységét, közel harmincnégyezer kilométer hosszú elosztó hálózaton.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

HR Controller

Munkavégzés helyszíne:
Budapest vagy Hajdúszoboszló

Feladatok:

  • Vállalat éves, illetve 5 éves létszám, bér és személy jellegű kifizetések tervének elkészítése, elemzése,
  • stratégiai és operatív üzleti tervezésben részvétel,
  • a várható létszám és költség tervek előrejelzésében való részvétel, szakmai támogatás,
  • részvétel a havi zárásokban, éves auditokban,
  • tény adatok folyamatos felügyelete, terv-tény eltérések értelmezése, esetleges változtatások előkészítése,
  • aktív részvétel a controlling folyamatok továbbfejlesztésében,
  • bér, létszám és juttatásokkal kapcsolatos elemzések és statisztikák készítése,
  • piaci javadalmazás adatok szűrése, riportálása és értelmezése,
  • bérfelmérésben való részvétel,
  • az éves bérfejlesztés szakmai támogatása,
  • bonus és egyéb ösztönzési rendszerek kialakításában való részvétel,
  • éves célprémium értékelések kifizetésre való előterjesztése,
  • munkaidő adatok elemzése,
  • prezentációk készítése létszám, jelenlét, javadalmazási kérdésekben,
  • a Munka Törvénykönyvében előírt érdekképviseleti adatszolgáltatás előkészítése,
  • egyéb Ad-hoc elemzések, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat,
  • alapfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • analitikus gondolkodás,
  • számviteli és egyéb vonatkozó adó és tb jogszabályok alapos ismerete,
  • Ms Office ismeret, kiemelt Excel tudás,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • proaktív személyiség.

Előnyt jelent:

  • Nexon program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek,
  • versenyképes alapbér,
  • széleskörű juttatási csomag,
  • kiváló csapatszellem egy közel 70 éves múlttal és tradíciókkal rendelkező vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Pályázata benyújtása előtt szíveskedjen elolvasni a Tigáz potenciális munkavállalókra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóját, melyet a karrier oldalunkon érhet el.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképpel, bizonyítvány másolatokkal és motivációs levéllel ellátott szakmai önéletrajzát 2019. április 30-ig küldje el az alábbi címre:

TIGÁZ Zrt. Munkaerő-gazdálkodás és képzés