HR Business Partner

    Magyarország egyik legnagyobb építőanyaggyártó vállalatához, a Wienerberger zRt-hez keresünk egy HR Business Partnert, aki a Wienerberger-csoporthoz tartozó Semmelrock Stein+Design Burkolatkő Kft. HR folyamatait és működtetését támogatja.

    A munkavégzés helye elsődlegesen Ócsa, de alkalmanként (havi 2-4 napon) a Wienerberger zRt. Budapest 11. kerületi központjában történik a munkavégzés.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a belső ügyfelekkel, szakértő segítség és tanácsadás a vezetők számára
  • Aktív részvétel a HR folyamatok – kiemelten a teljesítményértékelési folyamat -, rendszerek és eszközök kialakításában, bevezetésében és működtetésében
  • Részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban
  • Munkaerőfelvételi folyamatok koordinálása, be-, és kilépő munkatársak támogatása
  • Munkavállalói elégedettségi felmérés lebonyolítása, a felmérés eredményének feldolgozása és nyomon követése
  • Aktív belső kommunikáció működtetése
  • Képzési igények egyeztetése, képzések szervezése
  • HR adminisztráció
  • Riportok, elemzések készítése
  • Eseti HR programok, aktivitások szervezése, koordinálása
  • A vállalati kultúra fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások – különösen MS Excel – felhasználó szintű ismerete,
  • Talpraesett, lendületes személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság a budapesti központban (11. kerület) történő, alkalmankénti munkavégzésre

Előnyök:

  • fizikai toborzásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • méltányos juttatási csomag:
    • alapbér
    • prémium
    • 13. havi fizetés
    • Cafeteria
  • szakmai fejlődés
  • összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Ócsa

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, regisztráljon karrieroldalunkon!