A TS Hungaria Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

HR Business Partner

FELADATOK

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok vezetése, adminisztrálása
  • Követelményprofil készítés
  • HR folyamatok működtetése
  • Kvalifikációs mátrix készítés
  • Elégedettségi felmérések
  • Belső interjúk lebonyolítása
  • Napi szintű kapcsolat a munkavállalókkal
  • Munkaköri leírások kezelése
  • Munkavállalói részvétellel megvalósuló képzések szervezése, kapcsolattartás a képző cégekkel, és a képzésben érintett szakterületi vezetőkkel
  • Képzési feladatokhoz kapcsolódó adatrögzítések végrehajtása és adatszolgáltatások előkészítése
  • Szakmai gyakorlatos tanulók fogadásának előkészítése, szerződések koordinálása és utógondozása, valamint az ehhez kapcsolódó adatszolgáltatás és adminisztráció
  • Diák munkaerő foglalkoztatásával kapcsolatos feladatok
  • Aktív részvétel az új HR-projektben
  • Együttműködés külső belső partnerekkel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • SAP HR modul ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek (kiváltképp Excel)
  • Önálló, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Nagy terhelhetőség, munkabíró képesség

ELŐNYT JELENT

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás
  • Teljes munkaidős alkalmazás, napi 8, heti 40 óra
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15,- Ft/km költségtérítés gépkocsival (Miskolc közigazgatási határán kívüli településekről)
  • Havi 14.000,- Ft meleg étkezési támogatás
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta 20% lehet maximum, az elért céloktól függően
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi postai úton, vagy pedig a "Jelentkezem" gomb megnyomásával várjuk.

TS Hungaria Kft., HR Osztály, 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.