ADJ GÁZT A KARRIEREDNEK!

A közel 70 éves múltú TIGÁZ Magyarország legnagyobb vezetékes földgázelosztója. Legfőbb feladatunk a zavartalan földgázellátás biztosítása Magyarországon az általunk üzemeltetett közel harmincnégyezer kilométer hosszú elosztó hálózaton. Iparági szinten kiemelkedő szaktudás bázissal rendelkezünk, innovatív módszerek és technológiák alkalmazásával folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat.

HR Business Partner

Munkavégzés helyszíne: Debrecen

Feladatok:

  • A vezetők támogatása HR és munkajogi kérdésekben
  • Kiemelt HR projektben való részvétel kulcs HR támogatói szerepkörben
  • Aktív részvétel toborzás/kiválasztási folyamatokban
  • Onboarding folyamat koordinálása
  • Munkaszerződés módosítások, áthelyezések, kirendelések koordinálása
  • Éves oktatási, személyzetfejlesztési terv összeállításában való közreműködés a vezetőkkel együttműködve
  • TÉR értékelési folyamat támogatása
  • Éves létszám és bértervhez adatok szolgáltatása
  • Munkakör értékelések vezetői támogatása
  • Utódlástervezés management
  • Aktív közreműködés szervezetfejlesztési folyamatokban
  • HR szabályzatok átalakításában, fejlesztésben történő részvétel
  • HR prezentációk készítése a management részére

Elvárások:

  • Felsőfokú HR, pszichológia vagy közgazdász végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű munkajogi ismeretek
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, agilis, rugalmas, asszertíven kommunikáló személyiség
  • Kiemelkedő együttműködési képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Nexon program ismerete
  • Projektmanagement tapasztalat
  • Excel program magas szintű ismerete
  • Szervezetfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Kislétszámú HR csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát 2021.02.28-ig küldje el.