HSA Recruitment Kft.
Munkatársat keresünk

HR Business Partner

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Belső tanácsadói szerepkörben való támogatás, felmerülő igények és helyzetek esetén rendszerszintű HR megoldások biztosítása
    • Aktív közreműködés a toborzási és kiválasztási folyamatokban, valamint a vezetők teljeskörű támogatása személyzeti és munkaügyi kérdésekben
    • Aktív részvétel a HR rendszerek, folyamatok bevezetésében, kialakításában és fejlesztésében
    • A vállalati stratégiát és célokat támogató szervezeti szükségletek meghatározásában és végrehajtásában való aktív szerepvállalás
    • Belső szervezeti kommunikáció és a döntéselőkészítés koordinációja
    • A munkavállalói elkötelezettséget és a munkavállalók megtartását segítő ösztönző rendszerek fenntartásában való közreműködés
    • A vállalati képzési és fejlesztési rendszer bevezetésében való aktív részvétel
    • Eseti kimutatások készítése HR mutatószámok elemzése és értékelése alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Minimum 4-5 év tapasztalat HR Business Partner vagy HR Generalista területen
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Jó szervezési és problémamegoldó képesség
    • Asszertív kommunikációs készség, proaktivitás
    • Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság
    • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

3533 Miskolc

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 29.

A jelentkezés után kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.