Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

HR BUSINESS PARTNER

munkatársat keresünk

    A BD, a világ vezető orvostechnológiai vállalata több, mint 50 országban van jelen. Fő tevékenysége orvosi eszközök, berendezések és reagensek gyártása. Vállalatunk szakértelme nélkülözhetetlen számos súlyos betegség legyőzésében. Tatabányai telephelyünkön üvegfecskendők gyártása folyik.

Feladatok:

  • HR partnerként a HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése és fejlesztése az üzleti eredményesség érdekében
  • A vállalat vezetőinek és szakembereinek HR szakmai támogatása belső tanácsadói szerepkörben, stratégiai és operatív kérdésekben
  • A HR folyamatok (HR-stratégia, képzés és fejlesztés, talent management, teljesítmény menedzsment, szervezetfejlesztés, munkajog) fenntartása, fejlesztése, változások előkészítése és megvalósítása
  • Különböző fejlesztési projektekben a HR szervezet képviselete, HR projektek vezetése
  • Belső és külső PR projektekben való részvétel
  • Vezetői döntéshozatal támogatása különböző HR elemzésekkel, értékelésekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség,
  • Rugalmas, empatikus, megbízható, jól együttműködő munkatársat keresünk
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PP)
  • HR technológiák ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Képzés, Fejlesztés
  • Szervezetfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Környe

Pályázatokat a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Becton Dickinson Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR Business Partner
  • Rövid pozíció név: Hr business partner
  • Hirdető cég: Becton Dickinson Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Környe
  • Feladatok: HR partnerként a HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése és fejlesztése az üzleti eredményesség érdekében A vállalat vezetőinek és szakembereinek HR szakmai támogatása belső tanácsadói szerepkörben, stratégiai és operatív kérdésekben A HR folyamatok (HR-stratégia, képzés és fejlesztés, talent management, teljesítmény menedzsment, szervezetfejlesztés, munkajog) fenntartása, fejlesztése, változások előkészítése és megvalósítása Különböző fejlesztési projektekben a HR szervezet képviselete, HR projektek vezetése Belső és külső PR projektekben való részvétel Vezetői döntéshozatal támogatása különböző HR elemzésekkel, értékelésekkel.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Tárgyalóképes angol nyelvtudás Önálló, proaktív munkavégzés Kiváló szervező és kommunikációs készség, Rugalmas, empatikus, megbízható, jól együttműködő munkatársat keresünk Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PP) HR technológiák ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-06