KPMG HUNGÁRIA KFT.

HR Business Advisor

Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • főiskolai/egyetemi tanulmányaidat befejezted, magabiztosan kommunikálsz angolul, szóban és írásban egyaránt
  • 3+ éves tapasztalatod van HR területen, toborzás és generalista/HR business partner szerepkörben
  • rendelkezel end- to -end recruitment tapasztalattal, ismered a toborzási folyamatokat, van piacismereted
  • az adatvezérelt működés nem újdonság számodra
  • ismersz legalább egy pályázatkezelő rendszert (ATS)
  • dolgoztál már nagyvállalati szektorban, lehetőleg mátrix típusú szervezetben
  • együtt tudsz működni vezetőkkel és junior kollégákkal egyaránt, számodra az összekötő szerep nem okoz kihívást
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Office-t (Word, Excel, PowerPoint),
  • a precíz és megbízható működés minden téren folyamatos elvárás számodra
  • nem riadsz meg attól, ha egyszerre több projektben kell helyt állnod, jól be tudod osztani a rád bízott feladatokat
  • nem félsz kérdezni, ha egy feladatban elakadtál.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • toborzási folyamatok minőségbiztosítása, fejlesztése
  • kiemelt pozíciók pályáztatása, end-to-end recruitment projektek kézben tartása
  • toborzó munkatársak erőforrás allokációja
  • HR folyamatok mérőszámainak naprakészen tartása, riportálása,
  • HR business partnerként szakmai területek vezetőinek támogatása stratégiai és szervezet fejlesztéshez kapcsolódó HR projektekben (teljesítmény menedzsment; visszajelzések feldolgozása, intézkedési javaslatok kidolgozása, egyeztetése és monitorozása; toborzási igények felmérése)
  • teljesítmény értékelési folyamat menedzselése
  • munkavállalói elégedettség felmérés riportálása

Mit ajánlunk számodra?

  • vidám, összetartó csapat, szuper hangulat
  • folyamatos tanulási lehetőség
  • önálló feladatok, melyek elvégzésénél bármikor számíthatsz ránk
  • hosszútávú karrierlehetőség
  • home office lehetőség most és később is

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.