C-vitamin Clinic Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

HR Asszisztens (toborzási és adminisztratív terület)

A C-vitamin Clinic Kft. több éves tapasztalattal rendelkező, nemzetközi piacon is jelenlévő egészségügyi szolgáltató

Főbb feladatok, munkák:

  • Hirdetési lehetőségeket felkutatása, és hirdetések megírása;
  • Adatbázis kutatása, megfelelő jelöltek előszűrése;
  • Telefonos interjúk megszervezése, betanulást követően személyes megtartása, ezek pontos adminisztrációja, riportok készítése;
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Munkaszerződések adminisztratív előkészítése;
  • Ki-, beléptetéshez szükséges adatszolgáltatás;
  • Kollégákhoz tartozó statisztikák készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-3 éves munkatapasztalat;;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Érdeklődés a toborzás iránt;
  • Nyitott és ötletgazdag személyiség;
  • Képesség a gyors irányváltásra, amennyiben szükséges;
  • Érdeklődő, kíváncsi, empatikus személyiség;
  • Kiválóan tud szervezőképesség,

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés a cégcsoporttal együtt;
  • Munkád eredményét látod Te is a céggel együtt.
  • Figyelmet fordítunk személyes céljaid elérésére egy kihívásokkal teli munkakörben

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6726 Szeged

Kattintson a jelentkezés gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!