A New Wave Media Group Kft. csapatába keresünk fejlődni vágyó, vidám, dinamikus új kollégát keresünk
az alábbi pozícióba:

HR asszisztens

FŐBB FELADATOK:

  • Részvétel a munkaügyi adminisztrációban, beleértve a bérszámfejtés előkészítését, online rendszerek használatával
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok koordinálása
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése (beleértve a jelenléti íveket, szabadság-nyilvántartást), ellenőrzése
  • Személyügyi dokumentáció naprakészen tartása
  • Aktív közreműködés a toborzás-kiválasztás folyamatában: álláshirdetések összeállítása, megfelelő csatornákon való megjelentetése, interjúk szervezése
  • Munkaügyi nyilvántartások kezelése (munkaidő, jelenléti ívek, szabadság stb.)
  • Részvétel a céges belső kommunikációban, események szervezésében
  • HR riportok, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, szervezeti egységekkel
  • Egyéb ad hoc adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség, előny: felsőfokú végzettség, HR szakirány, TB-munkaügy
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, előny: 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office és GSuite/Google-alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Gondos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Határozott, proaktív és derűs személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Izgalmas feladatok, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkaviszony
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 12. kerület

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk: