Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR ASSZISZTENS

(14-9542)

pozícióba.

Feladat:

  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban,
  • Adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Be és kilépéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • HR osztály munkájának támogatása,
  • Egyéb HR feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Izgalmas feladatok egy piacvezető, bővülő és beruházásokat folytató multinacionális nagyvállalatnál,
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9542”-es referenciaszám feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.