HM ZRÍNYI Nonprofit Kft.
  • HM Zrínyi Nonprofit Kft. magas szakmai színvonalon lát el elsősorban honvédelmi célú szolgáltatási és
    termelési feladatokat. Közel 250 kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező
    munkatársunkkal állunk partnereink rendelkezésére.
    II. kerület központi részén, csendes zöld övezetben, Családbarát munkahelyen végezzük munkánkat.
    Célunk munkatársaink szakmai fejlesztése és fejlődése egy családias, baráti munkahelyi légkörben.

  • Munkatársat keresünk

    Hr asszisztens

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • HR-es dokumentációk és nyilvántartások kezelése
      • az osztályvezető munkájának támogatása, asszisztensi feladatok ellátása
      • HR generalista munkájának segítése
      • toborzási folyamatok támogatása
      • kapcsolattartás a pályázókkal, munkavállalókkal
      • munka- tűz- és balesetvédelmi feladatok ellátásának támogatása
      • kapcsolattartás a munka, tűz és balesetvédelmi megbízottal
      • munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások segítése
      • foglalkozás-egészségügyi adminisztrációs feladatok ellátásának támogatása és a kapcsolatos nyilvántartások vezetése, vizsgálatok szervezésében való közreműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • közép/felsőfokú szakirányú végzettség (humánpolitika, munkaügy)
      • 1-3 év szakmai tapasztalat
      • büntetlen előélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • munkajogi ismeretek
      • SAP Business One ismerete
      • középfokú munkavédelmi technikusi végzettség
      • esetleg középfokú tűzvédelmi előadói végzettség

    Amit kínálunk:

      • Mobiltelefon, korlátlan interneteléréssel
      • Többféle választható Cafeteria elemből álló juttatási rendszer
      • Egészségpénztár és magánnyugdíj pénztár hozzájárulás
      • Születési és iskolakezdési támogatás
      • Kedvezményes családi üdülési lehetőség a Honvéd Üdülőkben
      • Térítésmentes orvosi ellátás a Honvédkórház szakrendelésein

      A közvetlen felettesed az osztályvezető lesz, aki, ha igényled mentorként segít. Mindezek mellett HR Csapatunk egyik fontos és megbecsült tagja lehetsz. Gyümölcsnap az nincs, viszont fejlődési és tanulási lehetőség az van.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1024 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 7-9.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.