A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, telephelyein – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A sárvári gyáregységünk HR csapatába keresünk motivált, dinamikus munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR Asszisztens

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű
  • A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

    • Munkavállalói kérések, problémák kezése
    • Aktív részvétel a havi zárásban, adatszolgáltatás a HR kontrolling és a GBS csapat felé
    • HR rendszerek naprakész nyilvántartása
      • Workday és Seawork rendszerek kezelése
      • Cafeteria rendszer működtetése
    • Munkaerő megtartásával kapcsolatos HR projektekben való részvétel
    • Munkaügyi adminisztráció
      • Beléptetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
      • Passzív állomány kezelése
      • Szerződésmódosítások, a munkavállalói adatváltozások kezelése, személyi iratanyagok rendszerezése
      • Időszakos alkalmassági vizsgálatok nyomonkövetése

    Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Türelmes és segítőkész vagy, jól bánsz az emberekkel, érdekelnek a problémáik
  • Nem riadsz meg a konfliktushelyzetektől és célod a megoldás keresése
  • Bátran kommunikálsz akár termelési vezetőkkel is
  • Precízen, igényesen végzed a munkád
  • Szeretsz fejlődni és újat tanulni
  • Amit várunk:

    • MS office magas szintű felhasználói ismerete (Excel, Word)
    • Humán beállítottság,
    • Terhelhetőség, precizitás, önálló munkavégzés

    Előnyként értékeljük:

    • Releváns felsőfokú végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség
    • Munkajogi ismeretek
    • Angol nyelv ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • HR adminisztráció

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges végzettség:

    • Középiskola

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    Sárvár

    Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.