Hr asszisztens diákmunka

Bruttó 1 500 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1172 Budapest, Cinkotai út 34.

Megrendelő partnerünk a Volvo Hungária Kft.

Főbb feladatok, munkák:

  • Recruitment feladatok ellátása
  • GDPR rendszerezés
  • Adminisztráció
  • A HR osztályon való besegítés

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között, heti 20 órában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Megbízható személyiség
  • Precizitás
  • Heti 20 óra vállalása
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!