COLOPLAST Hungary Kft.

HR asszisztens

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket.

Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több, mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket 2001 óta.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Ismerj meg minket!

A HR Osztályról:

A legfontosabb számunkra, hogy munkánkkal megkönnyítsük azoknak az életét, akik bíznak bennünk és a mi termékeinkkel élik mindennapjainkat.
Egy nagyvállalat HR osztályán a sok visszatérő feladat mellett folyamatosan új kihívásokra, helyzetekre adunk válaszokat, amelyek elősegítik az üzletünk működését. Sokat ötletelünk. A közös munka jó hangulatban folyik, ösztönözzük és támogatjuk egymást. Büszkék vagyunk arra, hogy ehhez a csapathoz tartozunk és büszkén azonosulunk a Coloplast értékeivel. Munkavállalóként az egészségügyi háttér stabilitást ad, a skandináv vállalati kultúra biztosítja, hogy fontosnak érezzük magunkat. A nemzetközi környezettől pedig dinamizmust és változatosságot kapunk.

Előrelépés lenne számodra ez a pozíció? Hasonló feladataid vannak, de szeretnél a Coloplastnál dolgozni?

Jelentkezz hozzánk és csatlakozz a tatabányai gyár HR csapatához!

Főbb feladatok, munkák:

  • Fizikai munkavállalók toborzása, kiválasztása - teljes kiválasztási folyamat lebonyolítása a vállalat bővüléséhez igazodva
  • Kapcsolattartás a kölcsönzőcégekkel
  • Havi riportok készítése, a kölcsönzött munkavállalókhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Új munkavállalók beilleszkedésének elősegítése
  • Belső partnerekkel és szolgáltatócégekkel történő napi kapcsolattartás
  • Aktuális HR projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség
  • Újító szemlélet, proaktivitás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Búzavirág utca 15.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!