HR asszisztens

pozícióba munkatársat keres.

    Érdekel a HR és a munkahelyi pszichológia, szeretnél erről többet tanulni egy piacvezető szervezetnél?
    Úgy érzed kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel?
    Szereted kézben tartani a dolgokat, precíz vagy és az adminisztrációt is hibátlanul végzed?
    Nem riadsz vissza az ad hoc jellegű feladatoktól sem, szívesen barátkozol, és egész nap pörögsz és keresed, hogy hol tudsz segíteni?

    RÁD vártunk! Segítsd te HR Generalistánk munkáját és vegyél részt minden HR folyamatunkban!

Feladatok:

  • HR Generalista napi munkájának támogatása
  • Telefonbeszélgetések, interjúegyeztetések lebonyolítása
  • Jelöltekkel történő kapcsolattartás
  • HR folyamatokkal és programokkal kapcsolatos kreatív és adminisztrációs feladatok
  • Tanulás, fejlődni akarás :)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pszichológia vagy HR felsőfokú végzettség
  • Min. 1-2 év HR-ben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitott, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz adminisztráció
  • MS Office felhasználói ismerete

Előny:

  • Recruiting-ban szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegennyelv ismerete

Mit nyújtunk számodra?

  • Kihívást jelentő feladatokat, ahol megmutathatod mire vagy képes
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, életpálya modellt
  • Versenyképes jövedelemcsomagot
  • Inspiráló munkakörnyezetet
  • Irodai masszázst és gyümölcsnapokat :)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzod várjuk! Jelentkezz minél hamarabb!