Byd Smart Device Hungary Kft.
  • Azonnali munkakezdéssel keressük újonnan indult telekommunikációs eszközöket gyártó cégünkhöz kollégánkat.

  • Hr asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • jelenlétik, TPpapírok összegyűjtése, rögzítése adatbázisban, továbbítása a bérszámfejtő felé

      • be- és kilépők számára dokumentáció elkészítése, jelzése bérszámfejtő felé

      • belépő tréning megtartása

      • HR-t érintő számlák ellenőrzése, érkeztetése

      • toborzás: jelölt adatbázis vezetése, interjúk szervezése

      • bevándorlási ügyekben adminisztrációs ügyintézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • kommunikációképes angol nyelvtudás
      • önálló munkavégzésre való képesség
      • csapatszellem

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • előző HR gyakorlat, tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • alapbér, cafeteria, próbaidő után havonta bónusz

      • bejárás támogatás

      • fiatalos, összetartó csapat

      • lehetőség egy nem rég indult cégnél kipróbálni magad

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2071 Páty

    A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.