ADA Nova KFT.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

HR asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • A HR vezető munkájának segítése
  • HR osztály adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Hirdetések feladása, pályázókkal való kapcsolattartás
  • Saját és Profession/Facebook/ CV- Online/ adatbázisok kezelése
  • Jelölt anyagok, önéletrajzok előkészítése
  • Képzések szervezése és nyomonkövetése
  • Projektekben való aktív részvétel
  • munkavállalói kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás
  • Lezárt, legalább középfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó problémamegoldó, kooperációs és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, kulturált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, motivált csapat
  • Lehetőség arra, hogy aktívan részt vehessen egy vállalkozás sikerében

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Körmend, Nova, Zalaegerszeg

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.