Housekeeping Supervisor/ gondnok/nő

Hirdetés szövege:

    Az InterContinental Budapest a Housekeeping részlegre keres Housekeeping Supervisort

    Amit nyújtani tudunk:

    • hosszútávon biztos munkahelyi háttér
    • a rendszeres fizetést jelentős mértékű egyéb juttatások egészítik ki: cafeteria, étkezés, dolgozói rendezvények, képzések, szállás foglalása kedvezményes áron Magyarországon és világszerte, stb.
    • heti 40 órás munkarend (esetenként délutános műszak)

    A HK Supervisor:

    • Ellenőrzi a vendégszobák és egyéb területek tisztaságát és állapotát
    • Koordinálja a szobalányok és emeleti londinerek munkáját
    • Biztosítja a munkához szükséges eszközöket
    • Minibár-terheléseket ellenőriz

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Angol nyelv alapfokú ismerete előny
    • Nagyfokú munkabírás, rugalmasság
    • Pontos, megbízható, gyors munkavégzés

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Apáczai Csere János utca 12-14.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.