Rackforest Kft.

Érdekel a technológia világa, de ugyanakkor emberközpontú munkahelyet keresel? Magyarország egyik intenzíven fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó cége, a RackForest Kft. Hosting operátor/ senior ügyfélszolgálati menedzser pozícióba keresi új kollégáját Budapest szívében található irodájába!

A cég tulajdonosai azzal az elhatározással alapították meg a RackForestet, hogy Magyarországon is elérhető legyen olyan professzionális szolgáltatás a szerverbérlés, - üzemeltetés és hoszting piacon, amely a legmodernebb eszközök, infrastruktúra előnyeit kihasználva, árait megfizethető szinten tartja, miközben világméretű cégekre jellemző stabil, megbízható szolgáltatást nyújt.

Ha a fenti értékek neked is fontosak, szeretsz önállóan, de mégis egy vidám csapatban dolgozni, ha olyan munkahelyre vágysz, ahol változatos a munkakör, amely a multi cégek professzionalitását idézi a családias hangulat flexibilitásával és szeretnéd velünk együtt építeni a cég jövőjét, akkor TÉGED KERESÜNK, hogy büszkén képviseld a RackForestet!

Csatlakozz hozzánk

Hosting operátor/ senior ügyfélszolgálati menedzser

pozícióba!

Közös céljaink megvalósításához az alábbiakkal járulhatsz hozzá:

  • Karbantartod szervereinket Budapest 3 helyszínén jelenlévő szervertermünkben
  • Kapcsolatot tartasz az ügyfeleinkkel telefonon és a bejelentéskezelő rendszerben
  • Tárhely szolgáltatásokkal, domainekkel kapcsolatos tanácsadást- és első szintű hibaelhárítást nyújtasz ügyfeleinknek
  • Teljes körű domain ügyintézést végzel
  • Karbantartod és felépíted a hardver eszközöket, nyilvántartod a hardver komponenseket
  • Segíted összehangolni és koordinálni a társosztályok között átnyúló feladatokat és támogatod a csapatok közötti hatékony kommunikációt
  • Csapatoddal együtt fenntartod a RackForest magas szintű ügyfélelégedettségét
  • Teljes körű dokumentációt készítesz: riportokat és jelentéseket írsz a vezetőség felé
  • Gyors és szakszerű problémakezelést folytatsz, hatékonyan kezeled az információt és megfelelően tudod priorizálni a feladatokat
  • Felismered a munka során felmerülő akadályokat, döntési pontokat, megoldási javaslatokat dolgozol ki rá, szükség esetén pedig eszkalálod a vezetőség felé

A következők tesznek téged különlegessé:

  • Minimum 1-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Domain, szerver, tárhely, VPS ismeret
  • Műszaki érdeklődés
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára is
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, priorizálás
  • Lendületes, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó személyiség, rugalmasság, terhelhetőség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Előnyt jelent, ha van szerver szerelési tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítvány

Amivel honoráljuk mindennapi munkádat:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes fizetéssel honoráljuk teljesen bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban
  • Egy intenzíven fejlődő cég tagja lehetsz, ahol hosszú távú, stabil perspektívát nyújtunk a fejlődéshez
  • Sokrétű, izgalmas feladatkörrel fogsz találkozni
  • Munkádat támogató munkakörnyezetet biztosítunk
  • Egy szuper csapat része lehetsz, ahol közösen ünnepeljük a születésnapokat és különleges havi ebédeket, csapatépítőket is tartunk

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Victor Hugo utca 18-22.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a “Jelentkezem” gombra kattintva!