Visual Promotion (VP MARKETING & PROMOTION KFT.)
  • Szépségápolási műszaki termékek és konyhai kisberendezések vásárláshelyi promócióját MediaMarkt, Euronics, Auchan áruházakban közel 10. éve bonyolítjuk le.

    Idén decemberben szeretnénk csapatunkat bővíteni, a további gördülékeny és sikeres feladataink, céljaink eléréséhez.

  • Hostess / Promóter

    Hirdetés szövege:

      • Remington és Russell Hobbs termékek promótálása
      • Termékajánlás, értékesítés
      • Vásárlók segítése
      • Merchandising feladatok, riportok készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Tréningen / termékoktatáson való részvétel
      • Talpraesett megjelenés
      • Megbízhatóság
      • Kíváló kommunikációs készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • értékesítésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • nettó 1.100 forintos órabér
      • jutalék (pénzbeni)
      • motivációs verseny (ajándék Remington vagy Russell Hobbs termék)
      • támogató háttér
      • értékesítési tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Marketing, Média, PR
    • Host, Hostess
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot várunk telefonszám és munkavégzésre alkalmas helyszín feltüntetésével e-mailben.