AIDe-Hungary Kft.

Szeretnél hosszútávon nemzetközi környezetben dolgozni, ahol hasznosíthatod angol nyelvtudásod nap mint nap? Előzékenyen kommunikálsz, szeretsz másoknak segíteni, pozitív a hozzáállásod és jó a probléma megoldó képességed? Téged keresünk a Liszt Ferenc Repülőtérre!

Hostess, host / E-kapu koordinátor Liszt Ferenc Repülőtér

Főbb feladatok, munkák:

    • proaktívan bemutatni a határátlépésre készülő utasoknak az újonnan bevezetésre kerülő automata, biometrikus határellenőrzési kapuk használatát
    • rögzíteni kell a felmerülő problémákat, kérdéseket és megoldani azokat
    • biztosítani kell az utazóközönség számára a használattal kapcsolatos információkat, udvariasan segítséget nyújtani és támogatni az automata határellenőrző kapun történő hatékony áthaladást

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • érettségi
    • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás, másik nyelv ismerete előnyt jelent
    • kiváló kommunikációs készség
    • átlagon felüli problémamegoldó készség és türelem
    • magas stressztűrő képesség
    • 10 órás, többműszakos beosztás, kétnapos váltásban (2 nap munka, 2 nap pihenő) vállalása.

Amit kínálunk:

    • Bruttó 295.000 Ft/ hó alapbér, bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék, fél éves munkaidőkeret
    • Izgalmas, nemzetközi munkakörnyezet
    • Részese lehetsz egy új ki- és beléptető rendszer bevezetésének nemzetközi környezetben, ahol összetartó csapat vár! Mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és fejlődés iránt!
    • Hosszú távon számítunk a munkádra!
    • Állandóan mozgásban vagyunk, új emberekkel találkozhatsz nap mint nap!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 29.

A "jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezésed!