Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Montana Innovation Kft.

Host, hostess

Hirdetés szövege:

    PROMÓCIÓS ÉS HOSTESS MUNKA

    Dolgozz velünk kimagasló fizetéséért, vidám csapatban és oszd be te a munkarended!

    Budapesti reklámcég új munkatársakat keres, fiatalos és lendületes csapatába, promóter és hostess munkakörben

    Feladat:

    - meglévő és új partnereink termékeinek promózása, rendezvényeken történő hostesskedés.

    Elvárás:

    - heti minimum 3 munkanap vállalása

    - jó kommunikációs képesség

    - megbízhatóság

    - igényes megjelenés

    - angol nyelv ismerete előny, de nem feltétel

    Amit kínálunk:

    - rugalmas munkabeosztás

    - az adott helyszínekre taxival történő kijutást biztosítunk

    - nettó1000 Ft-os órabér + juttatások, bónuszok, céges nyeremények

    - napvégi kifizetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Hostess, Animátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1063, Budapest VI, Színyei Merse Pál út 10.

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Host, hostess
  • Hirdető cég: Montana Innovation Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: PROMÓCIÓS ÉS HOSTESS MUNKADolgozz velünk kimagasló fizetéséért, vidám csapatban és oszd be te a munkarended!Budapesti reklámcég új munkatársakat keres, fiatalos és lendületes csapatába, promóter és hostess munkakörbenFeladat:- meglévő és új partnereink termékeinek promózása, rendezvényeken történő hostesskedés.Elvárás:- heti minimum 3 munkanap vállalása- jó kommunikációs képesség- megbízhatóság- igényes megjelenés- angol nyelv ismerete előny, de nem feltételAmit kínálunk:- rugalmas munkabeosztás- az adott helyszínekre taxival történő kijutást biztosítunk- nettó1000 Ft-os órabér + juttatások, bónuszok, céges nyeremények- napvégi kifizetés
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 200000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-13