Host- Hostess diákmunka - Ajka - 07.14.

Bruttó 1 700 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

8400 Ajka, Hársfa utca 1.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerencsekerék játék levezetése és lufi osztás
  • Vásárló tájékoztatás
  • Falatka készítés és kóstoltatás
  • Vásárló tájékoztatás az áruház területén belül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18 év felett
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves, türelmes személyiség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Állóképesség
  • (Nem lehet piercing, tetoválás látható helyen)
  • (Ruha méret: 34-36-38)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • EÜ könyv megléte

Amit kínálunk:

  • MUNKAIDŐ: 2022.07.14.csütörtök 06:30-19:30
  • BRUTTÓ BÉR: 1 700 Ft/óra
  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérlek, csatold fényképes önéletrajzodat!