A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Horganyzó üzemi karbantartó (ZJ)

Feladatok:

  • A horganyzóüzem zavartalan működésének biztosítása;
  • Gépek és berendezések tervezett és folyamatos karbantartásának elvégzése;
  • Cinkvisszanyerő berendezések kezelése, karbantartása;
  • Emelő berendezések felügyelete, kapcsolattartás a karbantartó partnerekkel;
  • Részvétel az esetleges vészhelyzetek, rendkívüli meghibásodások elhárításában.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség – preferált szakterület: VILLANYSZERELÉS, MECHATRONIKA;
  • Több éves releváns szakmai gyakorlat;
  • Megbízhatóság, precizitás;
  • Alkalmanként készenléti feladatok vállalása.

Amit partnerünk ajánl:

  • kiszámítható munkaidő, stabil nemzetközi háttér;
  • versenyképes jövedelem;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • munkába járás támogatása INGYENES céges buszjáratokkal, vagy utazási költségtérítéssel;
  • költözés esetén INGYENES céges lakásban történő elhelyezés biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Műszakvezető
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Alsónémedi / Dunaharaszti