Profi Lemon Kft.
Munkatársat keresünk

Horeca Területi képviselő

pozícióba.
A Profi Lemon Kft Budapesti központú, Horeca termékek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalat, Budapest és Pest megye területére Horeca területi képviselőt keres.

Főbb feladatok, munkák:

- Potenciális partnerek felkutatása és üzleti kapcsolat kiépítése.
- A meglévő partnerek folyamatos gondozása.
- Túraterv szerinti üzlet látogatások és tárgyalások lefolytatása, termék információk átadása és vállalatunk termékportfóliójának eredményes értékesítése.
- Munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- 3-5 éves, ital üzletágban szerzett értékesítési tapasztalat
- bizonyított HoReCa vevőkapcsolatok Budapest régióban
- eredményorientált, önálló, proaktív munkavégzésre alkalmas személyiség
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- minimum középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány, alapvető informatikai ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Lakhely: Budapest/Pest-megye
- HoReCa területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör, egy fiatal dinamikus csapat tagjaként
- Stabil vállalati háttér
- Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel, illetve bérigény megjelölésével