HOPI Junior program

HOPI Hungária Logisztikai Kft.

2360 Gyál, Gorcsev Iván utca

A HOPI junior program egy lehetőség, amely lehetővé teszi, hogy bepillantást nyerj a vállalat folyamataiba és működésébe, és fejlődj különböző területeken. Végig járhatod a növekvő cég legfontosabb részlegeit, és alaposan szemügyre veheted egy multinacionális vállalat összes folyamatát.

Feladatok:

  • Különböző területeket megismerése
  • A számodra legközelebb álló területre koncentráló feladatokat ellátása
  • Pénzügyi terület esetén aktív részvétel havi záráshoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátásában
  • Közreműködhetsz az üzleti terv elkészítésében, az üzleti terv teljesülésének nyomon követésében
  • A mentorod által meghatározott folyamatokat vizsgálata, javaslat tétel folyamat-optimalizálásra, a javasolt intézkedések bevezetésében részvétel
  • Projektekhez kapcsolódó projekt-tervet készítése
  • A projekt eredményes lebonyolításának biztosítása
  • Eseti és rendszeres elemzések, riportokat készítése a mentora által meghatározott témákban
  • A vállalat információs rendszereinek alapos megismerése, ezen ismeretek folyamatos bővítése, alkalmazása a riportok elkészítésénél
  • Operatív folyamatok teljesítmény-ellenőrzése, elemzések elkészítése, a hatékonyság növelésére tett javaslatok felügyelete
  • Projektek zökkenőmentes lebonyolítása, implementálása

Elvárások:

  • Pályakezdő vagy folyamatban lévő aktív felsőfokú tanulmányok (logisztika vagy pénzügy szakirány előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Hetente minimum 3 nap vállalása (24 óra) vagy teljes munkaidős alkalmazás
  • MS Office-t felhasználói szintű ismerete
  • Precíz és pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Valódi, felelőségteljes feladatok az első naptól kezdve (a junior nálunk nem főz kávét)
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődés lehetősége a Junior program keretében: különböző pozíciókban szerezhető tapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható nemzetközi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmed, küld el fényképes Önéltrajzod a Jelentkezem gomb megnyomásával.