Holland nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása telefonon és e-mailben
  • Ügyfelek felmerülő problémáinak és kérdéseinek megválaszolása és megoldása
  • Különböző kommunikációs csatornák használata az ügyfelek teljes körű kiszolgálásának érdekében
  • Folyamatok teljes körű adminisztrációja különböző platformokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett középfokú tanulmányok (Érettségi)
  • Folyékony holland nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Kiemelkedő számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi és multinacionális környezet
  • Professzionális tréningek és továbbképzések
  • Barátságos csapat és támogató légkör
  • Rugalmas beosztások
  • Próbaidő utáni home office napok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hiszünk abban, hogy fontos az egészség, ezért minden munkavállalónkat gyümölcsnapokkal támogatjuk

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Holland (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 91-93.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.