A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.
A Dana Hungary Kft győri székhelyére felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

A győri régió egyik legnagyobb vállalataként
A Dana Hungary Kft. 4 telephelyen közel 700 főt foglalkoztat.

Hőkezelő operátor – Fogaskerékgyártás

Light Vehicle

Főbb feladatok:

  • Hőkezelő ketrec összeállítása és az alapanyag előkészítése
  • Hőkezelő kemence folyamatos ellátása alapanyaggal
  • Hőkezelés előtti és utáni készletek kezelése/rendezése
  • Mérések végrehajtása edzőprés után
  • Menetlágyítón, egyengetőprésen, zömítőn való munkavégzés

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hőkezelő kemence kezelésében szerzett tapasztalat előny
  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos, továbbiakban folyamatos műszakrend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és mozgó bér
  • Karrierlehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.