Ügyfelünk magyarországi középületek és ipari létesítmények biztonságtechnikai rendszereinek megtervezését, kivitelezését, üzembe helyezését és karbantartását végzi. HFR rendszerek tervezésére, beüzemelésére és felülvizsgálatára mérnök munkatárs jelentkezését várjuk.

HŐ- és FÜSTELVEZETŐ RENDSZER (HFR) TERVEZŐ

Feladatok:

  • Hő- és füstelvezető rendszerek tervezése, beüzemelése, felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás a gyártókkal
  • A szerviz mérnökök, technikusok, projektvezetők munkájának szakmai segítése
  • Az elvégzett munka dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy épületgépész végzettség
  • A 45/2011. (XII. 7.) BM rendelet 1. sz. mellékletének 13. pontja szerinti tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Minimum 2 év gyakorlat HFR rendszerek felülvizsgálatában, tervezésében beüzemelésében
  • A műszaki dokumentációk értelmezése
  • Az előírt munkafolyamatok betartása, az adminisztráció pontos elvégzése.
  • B kategóriás jogosítvány

Előny jelent:

  • A 45/2011. (XII. 7.) BM rendelet 1. sz. mellékletének 10 éa 11. pontja szerinti tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Tűzjelző, biztonságtechnikai, gyengeáramú rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány
  • Villanyszerelő, elektroműszerészvégzettség

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos műszaki kihívások, változatos munkakör
  • Teljesítményalapú, százalékos arányú bónusz az alapbér mellé
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület