66 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Hitelügyintéző-pénztáros

Feladatok:

  • Vásárlók tájékoztatása a vásárláshoz kapcsolódó hitel lehetőségekről
  • Hitel ajánlatok, hitelszerződések valamint a kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Banki adminisztrációs felület kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Pénztári feladatok ellátása, számlázás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pénzügyi terület iránt érdeklődés
  • Magabiztos kommunikáció
  • Nyitottság a számok ’világára’
  • Precizitás, pontosság
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • MNB (PSZÁF) által előírt „független biztosításközvetítői” és/vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítő” tanúsítvány
  • Banki hitelezésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Folyamatos támogatás és képzés
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • Alapbér, mozgó bér, cafeteria, egyéb pótlékok

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Hunyadi János út 19.

Ha tagja szeretnél lenni
egy jó hangulatú, fiatalos
csapatnak akkor Téged keresünk!