Media Markt Szombathely Kft.
  • Építse Ön is a Media Markttal karrierjét! Cégünk Európa piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Magyarországon 1997-ben nyitottuk meg első áruházunkat. Keressük a sikerorientált, kreatív munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni.

  • Hitelügyintéző

    Főbb feladatok, munkák:

    • Telefonos tájékoztatás vásárlóink számára
    • Adminisztratív feladatok ellátása Vásárlók szakszerű tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása
    • Hirdetmények kihelyezése
    • Adott termékekre hitelkalkuláció készítése, kihelyezése
    • Hitelkonstrukciók naprakész ismerete
    • Hitelfelvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése, továbbítása a bankintézet felé
    • PSZÁF, illetve egyéb hitelügyintézéssel kapcsolatos kiadványok ismerete, erről vevők tájékoztatása
    • Hiánypótlás esetén kapcsolatfelvétel az ügyféllel
    • Kapcsolattartás a hitelt nyújtó bankkal
    • Banki áruhitelezés teljes körű lebonyolítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • terhelhetőség megbízhatóság
    • önállóság
    • pontos precíz munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • pszáf vizsga

    Amit kínálunk:

      felelős munkakört nemzetközi piacvezető cég biztos hátterét személyes sikerek elérésének lehetőségét fejlődési perspektívát

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9700 Szombathely, Varasd utca 1.

    A "jelentkezem" gombra kattintva csatolja fényképes Önéletrajzát, végzettségét igazoló dokumentumot