Nemzetközi hátterű pénzintézeti partnerünk debreceni Távbank csapatába keresünk bővülés miatt kollégát

Hiteltanácsadó (jelzálog)/Debrecen

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és teljeskörű kiszolgálásuk különböző elektronikus csatornákon keresztül: telefon, e-mail, chat, a későbbiekben video hívás.
  • Jelzálog termékek értékesítése és támogatása, előminősítések készítése.
  • Jelzálog ügyletek kezelése, tárgyalástól a szerződéskötésig.
  • Szerződések és dokumentációk teljeskörű elkészítése.
  • Jelzáloghitelhez kapcsoló termékek értékesítése: bankszámlák, lakás- és életbiztosítások, megtakarítási termékek, fogyasztási hitelek.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel és/vagy FEBI vagy mérlegképes könyvelői oklevéllel (MCD jogszabályi megfelelés).
  • Jelzáloghitelezési tevékenység végzéséhez kötődő végzettség.
  • 1-3 év lakossági hitelezés területén szerzett tanácsadói tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs készség, pozitív hozzáállás.
  • Erős ügyfél- és sikerorientált szemléletmód.
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására.

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • multitasking
  • részmunkaidős lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen