Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál
dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy
dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?
Ez a Provident. Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
Szívesen dolgozol emberek között és jól kommunikálsz az ügyfelekkel? Rendelkezel értékesítési tapasztalattal, vagy szívesen megtanulnád? Tekintsd meg alábbi hirdetésünket, amelyben Hitelkoordinátort keresünk!

Hitelkoordinátor- Kecskemét

Főbb feladatok

  • a Társaság hitelezési folyamataihoz kapcsolódó magas szintű szolgáltatás nyújtása;
  • a Vállalat Ügyfeleivel történő kapcsolat kialakítása és fenntartása;
  • teljes körű tájékoztatás az Ügyfelek részére a kölcsönszerződés és biztosítási termékekkel kapcsolatban;
  • hitelezési-, biztosítási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység pontos, naprakész, továbbá határidőre történő ellátása;
  • ügyfélpanaszok, észrevételek kezelés, rögzítése.

Követelmények, elvárások

  • középfokú végzettség és függő- vagy független biztosításközvetítő hatósági vizsga;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • jó szervező készség és problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • pénzügyi/ biztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • ügyfélkapcsolati tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • pénzügyi közvetítői hatósági vizsga.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapat;
  • fejlődési lehetőség;
  • munkavégzés hétköznapokon
  • vállalati mobiltelefon.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével várjuk.