Trenkwalder Kft.

Festékek előállításával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára új munkatársat keresünk Hitelkontroller pozícióba, határozott időre.

Hitelkontroller (Határozott időre)

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalat kintlévőségeinek nyilvántartása, minősítése, kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, fizetési késedelemről való informálás
  • Vevői megrendelések engedélyezése
  • Hátralékos ügyfelek esetében intézkedési terv készítése, intézkedések megtétele
  • Részletfizetési megállapodások kidolgozása, kezelése
  • Dokumentációk, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (pénzügyi/gazdasági)
  • Pénzügyi ügyintézői vagy kintlévőség kezelési területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzés, határozottság, udvarias fellépés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)

Előny:

  • SAP ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy piacvezető multinacionális cégcsoporton belül
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • H-P között, napi 8 órás munkaidő
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Határozott időre szóló szerződés, ezáltal biztos munkalehetőség a következő 2-2,5 évre

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerületében

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest