Az ArteusCredit Zrt.

hitelezési adminisztrátor

munkatársat keres

Feladatok:

  • hitelezési tevékenységgel kapcsolatos napi adminisztrációs teendők ellátása
  • ügyfélmenedzserek napi munkájának támogatása
  • ügyfelekkel való szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
  • hatóságokkal, szolgáltatókkal való szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
  • irodai dokumentációs feladatok ellátása
  • elektronikus nyilvántartási rendszerek kezelése
  • Excel-alapú kimutatások készítés és kezelése

Elvárások:

  • önálló, pontos, rugalmas és gyors munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • jó szervezési és hatékony problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemlélet
  • terhelhetőség, jó alkalmazkodóképesség
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzintézetnél, pénzügyi vállalkozásoknál szerzett munkatapasztalat
  • kis- és középvállalkozások hitelezési ügyleteivel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • egyedi piacvezető termékek
  • dinamikus csapat
  • karrier és továbblépési lehetőség
  • folyamatos, hiteleket igénylő ügyfelek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület