Hitel közvetítő

keresünk megüresedett pozícióra, rész- vagy teljes munkaidőre.

    XIII. kerületi irodáinkban több, mint 80 ingatlanközvetítő kolléga ügyfeleinek hitelügyintézésével jelenleg 2 kollégánk foglalkozik, melléjük keresünk rátermett, lendületes, tapasztalt szakembert. A jelenlegi két kollégánk átlag hitel kihelyezési volumene több, mint 80 millió forint havonta, ezáltal havonta átlag nettó 500 ezer forint feletti jövedelmet tudhatnak magukénak. Amennyiben ezt vonzónak találod, és Te is szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz bátran, mert nem győzzük a munkát!

FŐBB FELADATOK:

  • lakossági, vállalati hitelek értékesítése meglévő ügyfélkörnek, valamint hitelfolyósítással kapcsolatos ügyintézés,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség
  • Folyamatos képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
  • Nagyméretű meglévő, potenciális ügyfél adatbázis
  • Minden eszközt megadunk ahhoz, hogy sikeres legyen!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minden eszközt megadunk ahhoz, hogy sikeres legyél!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Telefonos értékesítői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.