Az OTP Bank Nyrt.

Hitel és Core banki rendszerek alkalmazás rendszergazda

munkakör betöltésére munkatársat keres

Ellátandó feladatok:

  • Linux és Windows alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • 2nd Level support feladatok ellátása
  • Események monitorozása, és a felmerülő hibák javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Linux és Windows rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete, hálózati alapismeretek
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Web szerver ismeretek (Oracle Weblogic, Apache, Tomcat, Jboss)
  • Oracle-, Microsoft adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Csapatszellem, együttműködés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Magas rendelkezésre-állású környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Banki informatikai környezetben szerzett üzemeltetői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest